EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Tbilisyje Prezidentas susitiko su ES stebėjimo misijos vadovu


Antradienis, birželio 23 d. (Tbilisis). Tęsdamas dviejų dienų darbo vizitą Gruzijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus susitiko su Europos Sąjungos stebėjimo misijos (EU Monitoring Mission) vadovu Hansjorgu Haberiu (Hansjörg Haber) .


Susitikime buvo kalbėta apie Lietuvos atstovų darbą ES stebėjimo misijoje, aptarta situacija, susiklosčiusi po Jungtinių Tautų ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) stebėjimo misijų pasitraukimo iš Gruzijos.


ES stebėjimo misijos vadovas pažymėjo didelį Lietuvos stebėtojų profesionalumą ir patirtį jų atliekamame darbe.


H.J. Haberis apgailestavo, kad po to, kai iš Gruzijos buvo priverstos pasitraukti Jungtinių Tautų ir ESBO stebėjimo misijos, vieninteliu stebėtoju šioje šalyje liko ES misija. Be to, pokalbyje buvo pažymėta, kad ES stebėjimo misija negali pilnai atlikti savo pareigų, nes jos atstovai nėra įleidžiami į Pietų Osetijos ir Abchazijos teritorijas.


Prezidentas V. Adamkus sakė, kad atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją, ES stebėjimo misija atlieka labai reikšmingą ir svarbų darbą.


Lietuvos vadovas domėjosi, kiek truks ši ES stebėjimo misija ir kokie galimi situacijos stabilizavimo Gruzijoje variantai.


Vakare Lietuvos Respublikos Prezidentas V. Adamkus baigia darbo vizitą Gruzijos sostinėje Tbilisyje ir grįžta į Vilnių.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642093

Šiandien apsilankė: 278

Dabar naršo: 88

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media