EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Rytoj Prezidentas vyks į Žemaitiją, kur susitiks su programos „Plungė - Lietuvos kultūros sostinė 2009" entuziastais, lankysis AB „Mažeikių nafta"

Pirmadienis, birželio 15 d. (Vilnius). Rytoj, birželio 16 dieną, antradienį, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus lankysis AB „Mažeikių nafta" ir dalyvaus vandenilio gamybos įrenginio atidarymo ceremonijoje. Gamykloje Prezidentas susitiks su įmonės vadovais ir darbuotojais, kalbėsis apie bendrovės veiklos reorganizavimą, apžiūrės, kaip veikia nauji modernūs naftos perdirbimo įrenginiai.

 

Žiniasklaidos dėmesiui. Žiniasklaidos atstovus, norinčius nušviesti Respublikos Prezidento lankymąsi AB „Mažeikių nafta", prašome iki birželio 15 d. 17 val. registruotis AB „Mažeikių nafta" Viešųjų ryšių departamente tel. 8 (443) 9 35 34 arba el. paštu jacek.komar@nafta.lt. Registracija būtina. Registruojantis nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą, žiniasklaidos priemonę, kuriai atstovaujama, kontaktinį telefoną.

 

Pažintį su programa „Plungė - Lietuvos kultūros sostinė 2009" Prezidentas V. Adamkus pradės atvykęs į Žemaičių Kalvariją. Telšių vyskupas Jonas Boruta supažindins Prezidentą su Žemaičių Kalvarijoje vykstančių atlaidų tradicijomis, vėliau šalies vadovas susitiks su dvasininkų bei bendruomenės atstovais.

 

Plungės Žemaičių dailės muziejuje Prezidentas susitiks su projekto „Plungė - Lietuvos kultūros sostinė 2009" organizatoriais, susipažins su muziejaus ekspozicijomis, pabendraus su vietos žiniasklaida.

 

Prie Plungės savivaldybės ligoninės valstybės vadovas dalyvaus koplytstulpio šventinimo ceremonijoje, skirtoje ligoninės 70-mečiui ir Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti.

 

Lankydamasis Rietave, Prezidentas susipažins su ryškų pėdsaką krašto ir šalies istorijoje palikusia kunigaikščių Oginskių veikla bei jos tradicijas šiandieną puoselėjančiais kultūros ir švietimo įstaigų atstovais.
Vakare Prezidentas grįš į Vilnių.


Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus lankymosi Žemaitijoje programa
2009 m. birželio 16 d.


09.50 Prezidentas atvyks į AB „Mažeikių nafta" (Juodeikiai, Mažeikių r.)
10.00 Šalies vadovas dalyvaus vandenilio gamybos įrenginio atidarymo ceremonijoje
10.15 Ekskursija po gamyklą
10.40 Prezidentas susitiks su įmonės vadovybe ir darbuotojais
11.15 Prezidentas susitiks su žiniasklaidos atstovais (AB „Mažeikių nafta" administracinis pastatas)
12.00 Prezidentas atvyks į Žemaičių Kalvariją, lankysis Žemaičių Kalvarijos Švč. Mergeles Marijos mažojoje bazilikoje, susitiks su dvasininkų bei bendruomenės atstovais
14.00 Žemaičių dailės muziejuje valstybės vadovas susitiks su programos „Plungė - Lietuvos kultūros sostinė 2009" entuziastais ( Parko g. 1, Plungė)
15.00 Prezidentas susitiks su žiniasklaidos atstovais
15.30 Prezidentas atvyks į 70-metį švenčiančią Plungės savivaldybės ligoninę (J. Tumo-Vaižganto g. 89, Plungė)
16.30 Šalies vadovas lankysis Rietavo Oginskių istorijos muziejuje (Parko g. 10, Rietavas)

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642108

Šiandien apsilankė: 293

Dabar naršo: 89

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media