EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas V.Adamkus ragino „Santaros – Šviesos“ suvažiavimo dalyvius nestokoti drąsos keisti visuomenės gyvenimą

Šeštadienis, birželio 27 d. (Alanta).  Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus lankėsi Alantoje (Molėtų raj.) ir dalyvavo metinėje „Santaros - Šviesos" konferencijoje.

 

Sveikindamas susirinkusius, valstybės vadovas pabrėžė šiandien priešais save matantis žmones, kurie tęsia idėjas, kurios prieš 55 metus gimė jaunų vaikinų ir merginų mintyse toli nuo Lietuvos. Prezidentas V.Adamkus prisiminė, kad tuomet tos idėjos atrodė sunkiai įgyvendinamos ir labai tolimos.

 

„Tos temos, kurias gvildenome ir apie kurias diskutavome anuomet, yra aktualios ir šiandien. Kalbėjome apie žmogų, apie žmogaus laisvę, apie Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę, - sakė valstybės vadovas. - Šiandien Lietuva yra laisva, tačiau kitos tuomet svarstytos idėjos - ypač visuomeninis ir kultūrinis gyvenimas - iki šiol yra aptariamos ir reikalauja naujo požiūrio į jas".

 

Prezidentas V.Adamkus pabrėžė, kad iki šiol vis kalbame apie būtinybę kurti pilietinę visuomenę.

 

„Kartais pasigirsta minčių, kad tokios kalbos jau yra pabodę. Tačiau esu įsitikinęs, kad jos yra labai reikalingos, ypač jaunuomenei. Reikia drąsos keisti savo gyvenimus" - sakė Lietuvos vadovas, pabrėždamas, kad be permainų mūsų visuomenei grėstų sustabarėjimo pavojus.

 

„Šių dienų Lietuva ir ateities Lietuva neturi teisės sustoti", - pažymėjo Prezidentas V.Adamkus.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642606

Šiandien apsilankė: 791

Dabar naršo: 496

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media