EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas V.Adamkus dalyvavo atestatų įteikimo abiturientams ceremonijoje

Ketvirtadienis, liepos 9 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus apsilankė Papilės Simono Daukanto gimnazijoje ir dalyvavo brandos atestatų įteikimo ceremonijoje abiturientams.

 

Valstybės vadovas pažymėjo, kad šiais metais brandos atestatus gavo pirmieji abiturientai, gimę ir užaugę nepriklausomoje Lietuvoje.

 

Prezidentas V.Adamkus pabrėžė, kad šiandien ši jaunimo karta žengia pirmuosius sąmoningo gyvenimo žingsnius, kartu su brandos atestatu prisiimdami ir atsakomybę už savo ateitį.

 

„Esate išskirtinė abiturientų laida - Lietuvos Tūkstantmečio abiturientai. Savarankiškame gyvenime Jums teks rinktis tarp vertybių ir pragmatiškumo, kuris vis labiau įsigali šiuolaikiniame pasaulyje", - sakė valstybės vadovas.

 

Prezidento nuomone, šiame pasirinkime reikia rasti protingą pusiausvyrą. „Į Jūsų rankas atiduodame Lietuvos likimą ir su Jumis siejame dideles viltis. Jūsų gyvenimo kelias nebus lengvas - tikiu Jūsų ryžtu vadovautis vertybėmis, nes nuo to priklauso ne tik Jūsų, bet ir visos tautos ateities kelias".

 

Papilės S.Daukanto gimnazijoje mokosi 65 aplinkinių vietovių vaikai. Šiais metais ši gimnazija išleidžia pirmąją 40 - ties abiturientų laidą.

 

Prezidentas įteikė daugiau kaip 100 brandos atestatų Joniškio „Aušros" gimnazijos abiturientams. Šiemet 90 - metį švenčiančią gimnaziją yra baigęs didelis būrys žinomų Lietuvos mokslo ir kultūros žmonių. Šalies vadovas palikėjo abiturientams savo talentų gausa nurungti pirmtakus. „Brandos atestatas - tai jūsų mokslo ir gyvenimo pažinimo pradžia. Plėsdami savo akiratį, eikite tik pirmyn, ir tuo padėsite Lietuvai. Tačiau atminkite: kur bebūtumėt, namuose visada bus šilčiausia", - sakė V.Adamkus.

 

Prezidentas į Vilnių grįš šiandien vakare.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 31388422

Šiandien apsilankė: 732

Dabar naršo: 97

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media