EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas telefonu kalbėjosi su JAV vadovu

Antradienis, birželio 23 d. (Tbilisis). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus telefonu kalbėjosi su Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentu Baraku Obama (Barack Obama). Pokalbio metu kalbėta apie liepos 6 d. įvyksiantį Prezidento B. Obamos vizitą į Rusijos Federaciją ir aptarta situacija Gruzijoje.


JAV Prezidentas B. Obama pažymėjo, kad Lietuva yra svarbi Jungtinių Amerikos Valstijų partnerė regione ir padėkojo Prezidentui V. Adamkui už jo indėlį prisidedant prie dvišalių santykių plėtros.


Prezidentas V. Adamkus išreiškė viltį, kad Lietuvą ir JAV ir ateityje sies sėkmingas bendradarbiavimas plėtojant demokratijos sklaidą ir transatlantinę integraciją. Lietuvos vadovo įsitikinimu, Jungtinės Amerikos Valstijos ir Europos Sąjunga turi rodyti didelį dėmesį Europos Rytų kaimynėms, tuo stiprindamos stabilumą regione.


Kalbant apie situaciją Gruzijoje, Prezidentas V. Adamkus pabrėžė, kad šalies politinė pozicija ir opozicija privalo susilaikyti nuo tolesnės konfrontacijos ir savo veiksmuose laikytis demokratijos principų.

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642107

Šiandien apsilankė: 292

Dabar naršo: 89

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media