EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas su susisiekimo ministru aptarė susisiekimo oru problemas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pakvietė susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį aptarti susisiekimo oru problemų.

Pokalbio metu aptartas vieno pagrindinių vežėjų „flyLAL-Lithuanian Airlines" bankrotas ir neefektyvi bendrovės „Tarptautinis Vilniaus oro uostas" veikla.

 

Pasak valstybės vadovo, susidarius tokiai situacijai Vilnius, šiemet paskelbtas Europos kultūros sostine, tampa sunkiausiai pasiekiama Europos sostine, tikru užkampiu verslininkams ir turistams, kurie renkasi patogesnes oro keliones į kitus regiono miestus.

 

Prezidentas V. Adamkus ne kartą yra įspėjęs, kad Vilnius ne tik pralaimi konkurenciją dėl keleivių, bet ir neišnaudoja galimybių, kurias jam suteikia Europos kultūros sostinės statusas ir Lietuvos vardo tūkstantmečio renginiai.

Šalies vadovo nuomone, reikia greitai spręsti kompanijos „flyLAL" įsiskolinimo problemas, ieškoti patikimų investuotojų, gebančių Vilniaus oro uostą paversti dinamišku regiono susisiekimo centru, sudaryti palankias sąlygas investuotojų verslo kelionėms ir turizmo plėtrai.

 

Prezidentas iškėlė idėją techniniam tarptautinių skrydžių aptarnavimui plačiau panaudoti Kauno ir Šiaulių oro uostus.

Susisiekimo ministras pristatė valstybės vadovui naujausius projektus ir idėjas, kurios padėtų atgaivinti Vilniaus oro uosto veiklą.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 26938420

Šiandien apsilankė: 12349

Dabar naršo: 260

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media