EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas ragina žiniasklaidos atstovus ir Seimo vadovybę kuo greičiau išspręsti kilusius tarpusavio nesutarimus

Ketvirtadienis, sausio 8 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus gavo grupės žiniasklaidos - spaudos, televizijos, radijo ir interneto puslapių vadovų laišką, kuriame teigiama, kad naujai patvirtinta žurnalistų darbo tvarka riboja galimybę atlikti pareigą - operatyviai informuoti visuomenę apie Seimo darbą.

 

„Visada pasisakiau prieš bet kokią cenzūrą ar laisvo žodžio suvaržymus, nes tai vienas svarbiausių demokratinės visuomenės principų, - pabrėžė Prezidentas V. Adamkus. - Kad ir kokia nemaloni kitų nuomonė atrodytų, yra neginčijama žmogaus teisė ją turėti." 

 

Prezidentas V.Adamkus įsitikinęs, kad Lietuvos įstatymai sudaro tinkamas sąlygas žiniasklaidai atlikti savo misiją. Todėl pastaruoju metu tarp žiniasklaidos atstovų ir Seimo vadovybės kilę nesutarimai turi būti kuo greičiau išspręsti.

 

„Raginu abi puses geranoriškai dar kartą apsvarstyti susidariusią padėtį ir rasti kompromisinį sprendimą. Ir sudėtingiausi konfliktai išsprendžiami prie derybų stalo, todėl čia reikia užbaigti ir šį ginčą", - sako Prezidentas V.Adamkus.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30643077

Šiandien apsilankė: 1262

Dabar naršo: 748

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media