EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas priėmė Slovakijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

Ketvirtadienis, birželio 11 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Slovakijos Respublikos ambasadoriaus Dušano Krištofiko (Dušan Krištofik) skiriamuosius raštus.

 

Sveikindamas naująjį ambasadorių, Prezidentas pabrėžė, kad Lietuva ir Slovakija yra artimos partnerės svarbiais transatlantiniais ir Europos Sąjungos klausimais. „Manau, jog tai tiesiausias kelias kurti solidarią Europos Sąjungą, kurioje bus girdimi mūsų - naujų, lanksčių ir dinamiškų - valstybių narių balsai", - sakė šalies vadovas.

 

Prezidento teigimu, Slovakijos Vyriausybės politikos sukurtos puikios sąlygos euro įvedimui yra laimėjimas, parodantis, kad euro zona yra atvira ir pasiekiama visoms narėms.

 

Lietuvos vadovas pažymėjo, kad abi valstybes ir visuomenes vienija ne tik turtinga istorija, bet ir daug pastangų bei atkaklumo pareikalavusios kovos už taiką ir laisvę. „Šiandien privalome skirti reikiamą dėmesį ir mūsų kaimynams Rytų Europoje, Balkanuose, Viduržemio jūros regione bei Pietų Kaukaze, visokeriopai padėti jiems stiprinti demokratiją, sėkmingai įgyvendinti reformas", - kalbėjo šalies vadovas, pabrėždamas, jog tai yra konkurencingos, solidarios ir atviros kaimynams Europos Sąjungos sėkmės pagrindas.

 

Prezidentas, kalbėdamas apie sėkmingai besiklostantį Lietuvos ir Slovakijos ekonominį bendradarbiavimą, išreiškė viltį, kad ir toliau bus padedama verslininkams plėsti ir gilinti ryšius.

 

Šalies vadovo įsitikinimu, naujojo ambasadoriaus veikla prisidės prie abipusiu pasitikėjimu ir pagarba pagrįstų dvišalių santykių plėtojimo.

 


Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30626786

Šiandien apsilankė: 178

Dabar naršo: 99

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media