EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas priėmė kandidatę į finansų ministrus I. Šimonytę

Penktadienis, liepos 3 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė kandidatę į finansų ministrus Ingridą Šimonytę.

 

Kandidatė yra gerai susipažinusi su Lietuvos finansų sistema ir turi nemažai praktinio darbo patirties valstybės finansų valdyme, todėl valstybės vadovas domėjosi, kaip pretendentė vertina šiandieninę šalies ekonominę situaciją.

 

Prezidentas pabrėžė, kad Lietuvos finansinė padėtis yra sudėtinga, todėl reikia atkakliai siekti, kad būtų išsaugotas valstybės finansų stabilumas. Atkreipęs dėmesį, kad tokį stabilumą vis dar pavyksta išlaikyti, šalies vadovas apgailestavo, jog Vyriausybė neišvengia prieštaringai vertinamų sprendimų.

 

„Šiuo metu kaip niekada yra būtinas visuomenės ir politikų savitarpio supratimas ir susitelkimas", - sakė Prezidentas V. Adamkus, pažymėjęs, kad to turi siekti ir ministrų kabineto nariai.

 

Valstybės vadovo nuomone, reikia išanalizuoti ekonominio augimo metais smarkiai išaugusias išlaidas ir ieškoti nepanaudotų rezervų joms mažinti. Prezidentas dar kartą pakartojo savo tvirtą nuostatą, kad mokesčių didinimas turėtų būti tik kraštutinė priemonė.

 

Prezidentas V. Adamkus domėjosi, kaip kandidatė į ministrus vertina Sodros problemas ir kaip jas galima būtų spręsti.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 25338913

Šiandien apsilankė: 6407

Dabar naršo: 456

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media