EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas pasveikino VU TSPMI absolventus

Pirmadienis, birželio 22 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto absolventų diplomų įteikimo ceremonijoje.
 

Sveikindamas absolventus, šalies vadovas pabrėžė, jog šiandienos diplomų įteikimo ceremonija - tai ne tik naujų galimybių pradžia, bet ir atsakomybės Lietuvai ir sau iššūkis. „Nuo šiol į pasaulį ir gyvenimą Jūs žvelgsite kaip tikri profesionalai: gilinsitės, sieksite geriau suprasti vykstančius procesus ir stengsitės ištaisyti pasitaikančius trūkumus", - kalbėjo valstybės vadovas ir dar pridūrė, jog šiandien absolventai jau turi tas galimybes, kurių taip troško ir siekė studijuodami universitete.

 

Prezidento įsitikinimu, akademinėje aplinkoje prabėgę studijų metai išmokė absolventus žvelgti į faktus nešališkai ir gebėti juos analizuoti, o argumentus ir sprendimus - grįsti racionaliomis įžvalgomis ir prielaidomis.

 

„Tarptautinių santykių ir politikos mokslo instituto vardas pastaraisiais metais skambėjo daug kur - tarptautinėse konferencijose, daugiakultūriuose projektuose, politiniuose debatuose. Jūs ir Jūsų dėstytojai visuomet siekėte vadovautis akademine laisve bei nešališkumu ir paaiškinti dažnai sunkiai suvokiamus procesus, vykstančius mūsų politiniame gyvenime bei kultūroje, analizavote pasaulio įvykius", - pabrėžė šalies vadovas ir išreiškė įsitikinimą, kad absolventai ir toliau tęs Instituto pradėtą misiją - padės visuomenei vis geriau suprasti Lietuvos, Europos ir viso pasaulio politinio gyvenimo peripetijas, Lietuvos vykdomos užsienio politikos tikslus ir taktiką.

Respublikos Prezidento nuomone, Lietuvos žmonėms reikia rimtų politikos ir ekonomikos apžvalgų bei analizių. Prezidentas absolventams palinkėjo savo profesine veikla ir mokslinėmis įžvalgomis praturtinti Lietuvos žiniasklaidos puslapius.

 

Valstybės vadovas padėkojo VU TSPMI dėstytojams ir ilgamečiam Instituto direktoriui Raimundui Lopatai už jaunajai kartai suteiktas žinias ir nubrėžtas gaires savarankiškam gyvenimo keliui.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642001

Šiandien apsilankė: 186

Dabar naršo: 77

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media