EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas pasveikino Rusijos vadovą Nacionalinės šventės proga

Penktadienis, birželio 12 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino Rusijos Federacijos Prezidentą Dmitrijų Medvedevą (Dmitry Medvedev) Nacionalinės dienos proga.

 

Prezidento nuomone, prieš 19 metų žengtas žingsnis link Rusijos suverenumo, grįsto laisvės, tiesos ir demokratijos idealais, buvo didžiulis ne tik šios valstybės, bet ir visos Europos bei demokratinio pasaulio laimėjimas.

 

„Lietuvą ir Rusiją sieja šimtmečius besitęsiantys ryšiai, kuriami konstruktyvaus dialogo bei abipusių interesų pagrindu, šiandieną įgyjantys naują pagreitį, ypač ekonomikos ir kultūros srityse", - pabrėžė Prezidentas, išreikšdamas viltį, kad abi valstybės ir ateityje sėkmingai plėtos tiesioginius ryšius verslo, kultūros, švietimo, meno srityse ir efektyviai spręs aktualias regiono problemas.

 

Valstybės vadovas sakė tikįs, kad abiejų valstybių bendradarbiavimas tarnaus ne tik Lietuvos ir Rusijos tautų, bet ir visos Europos gerovei.

 

„Nuoširdžiai tikėdamas, kad Lietuva ir Rusija ir toliau išlaikys gerus kaimyninius santykius ir mūsų tautas suartins tarpusavio pasitikėjimo dvasia bei draugystės tiltai, reiškiu Jums, Jūsų Ekscelencija Prezidente, nuoširdžią pagarbą", - sakoma Prezidento V. Adamkaus sveikinimo laiške.

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642016

Šiandien apsilankė: 201

Dabar naršo: 86

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media