EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas pasveikino Pietų Amerikos lietuvių jaunimo suvažiavimo dalyvius

Penktadienis, sausio 9 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino Pietų Amerikos lietuvių jaunimo suvažiavimo dalyvius.    

Prezidentas šiltai prisiminė susitikimus su lietuvių jaunimu San Paule, Montevidėjuje bei Buenos Airėse ir padėkojo už jų nuoširdumą ir išsaugotą gyvą, nuolat puoselėjamą lietuvišką dvasią.

„Šiemet Lietuva švenčia ypatingą Jubiliejų - savo Vardo tūkstantmetį. Tai išskirtinis mūsų kartai dovanotas istorijos laikas, kai galime su pasididžiavimu širdyje stabtelėti ir žvilgtelėti į ilgaamžę, turtingą mūsų šalies praeitį. Daugelį metų lietuvių išeivija, mūsų tėvai ir seneliai, kūrė šią istoriją, saugojo, ugdė ir puoselėjo gimtąją kalbą bei kultūrą, šaliai sunkiu metu palaikė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo viltis", - sakė šalies vadovas džiaugdamasis, jog šiandien lietuvių išeivijos jaunimas neša šią tautiškumo vėliavą.

Lietuvos vadovas išreiškė įsitikinimą, kad šie metai bus ypatingi išeivijos jaunimui, nes, kartu švęsdami Lietuvos vardo Jubiliejų, dar kartą giliai širdyse jie pajus savo šaknis ir ryšį su tėvų žeme.

Prezidentas V.Adamkus palinkėjo visokeriopos sėkmės suvažiavimui bei pasisekimo rengiamam šių metų Pasaulio Lietuvių jaunimo kongresui.

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642569

Šiandien apsilankė: 754

Dabar naršo: 463

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media