EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas pasveikino JAV vadovą Nepriklausomybės dienos proga


Šeštadienis, liepos 4 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentą Baraką Obamą (Barack Obama) šalies Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo visiems JAV žmonėms gerovės, stiprybės ir klestėjimo.


Prezidentas pabrėžė, kad Lietuvą ir JAV nuo seno sieja ypatingi bendromis vertybėmis grįsti abiejų valstybių žmonių ryšiai, taip pat Lietuvos žmonių dėkingumas Jungtinėms Valstijoms už principingą sovietinės okupacijos nepripažinimo politiką ir paramą laisvai, demokratiškai Lietuvos valstybei.

 

„Tikiu, kad šie nuoširdūs saitai išplės ir paskatins naujas iniciatyvas mūsų šalių dvišaliuose santykiuose, o bendri mūsų vyriausybių siekiai prisidės prie dar atviresnio ir glaudesnio mūsų piliečių bendravimo", - sakoma Prezidento V. Adamkaus sveikinime.


Lietuvos vadovas pasveikino JAV Prezidento aktyvias pastangas išspręsti Artimųjų Rytų konfliktą ir nuoširdžiai palinkėjo sėkmės. Prezidentas V. Adamkus sakė tikįs, kad Lietuva ir JAV, kaip artimi sąjungininkai, ir toliau kartu dirbs ginant laisvę Afganistane sprendžiant aktualius tarptautinio saugumo, energetikos, aplinkos apsaugos, skurdo ir kitus globalius iššūkius.


Prezidentas V. Adamkus teigė neabejojąs, kad ir toliau Lietuva ir Jungtinės Amerikos Valstijos nuosekliai prisidės prie vieningos, laisvos ir demokratinės Europos kūrimo ir sieks, kad Ukrainai, Moldovai, Baltarusijai, Pietų Kaukazo ir Vakarų Balkanų valstybėms atsivertų keliai kurti ir stiprinti demokratines, europietiškas visuomenes bei valstybes.

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 25274659

Šiandien apsilankė: 7742

Dabar naršo: 848

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media