EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas pasveikino Generolo Jono Žemaičio karo akademijos absolventus

Penktadienis, liepos 3 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo pirmojo karininko laipsnio suteikimo Generolo Jono Žemaičio karo akademijos absolventams ceremonijoje.
 

Sveikindamas Lietuvos karininkų uniformą vilkinčius absolventus, Prezidentas pabrėžė, kad Lietuvos žmonės stiprūs yra tik tada, kai juos vienija bendra laisvės dvasia, pastangos laisvai ir oriai gyventi, saugoti savo šalies istoriją bei paveldą.

 

Pasak šalies vadovo, visais laikais ir visuose kraštuose okupantai pirmiausia stengiasi pakeisti vertybių suvokimą, ištrinti istorinę atmintį, koreguoti pačią istoriją ir sunaikinti svarbiausias tautos tradicijas.

 

„Panašių bandymų keisti ar net falsifikuoti istorijos faktus pasitaiko ir šiomis dienomis. Todėl ypač svarbu išsaugoti mus, kaip tautą, vienijančias pamatines vertybes ir nei Lietuvos, nei Europos istorijos metraštyje neleisti atsirasti naujiems baltiems ar pilkiems puslapiams", - teigė Prezidentas.

 

Valstybės vadovo nuomone, labai svarbu, kad tautą ir valstybę stiprinančios vertybės būtų suprantamos ir brangios kuo platesnei visuomenės daliai, ypač jaunimui.

 

Kalbėdamas apie Lietuvos kariuomenę, Prezidentas išreiškė viltį, kad pradėtas ir tebevykstantis kariuomenės transformacijos procesas bus tęsiamas ir dar labiau sustiprins visos valstybės saugumą.

 

Valstybės vadovas absolventams palinkėjo, kad tvirčiausių ir svarbiausių Lietuvos kariuomenės tradicijų tąsa virstų gražiais darbais ir geriausiais pavyzdžiais.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 25275359

Šiandien apsilankė: 8442

Dabar naršo: 711

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media