EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas padėkojo už puikiai surengtą Lietuvos vardo minėjimo tūkstantmečio šventę

Antradienis, liepos 7 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio komisijos narius - Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių, Seimo Pirmininką Arūną Valinską ir kitus.


Prezidentas visiems komisijos nariams padėkojo už puikiai suorganizuotus Lietuvos vardo tūkstantmečio renginius, subūrusius daug Lietuvos žmonių ir užsienio svečių.


1997 m. Prezidento Algirdo Brazausko dekretu buvo įkurta Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio valstybinė komisija, kuri vykdė numatytą programą. Dalis programos projektų jau yra įvykdyti: šiuo metu įgyvendinami mokslinių tyrimų ir leidybos, kultūros paveldo ir architektūros, nacionaliniai ir tarptautiniai kultūros, meno ir visuomeniniai projektai. Kaune atstatyta Prisikėlimo bažnyčia, šiemet po rekonstrukcijos duris atvėrė Nacionalinė XX a. dailės galerija. Didelio susidomėjimo sulaukė Lietuvos dailės muziejaus surengta paroda „Krikščionybė Lietuvos mene", Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės palikimas" ir kt.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 31388371

Šiandien apsilankė: 681

Dabar naršo: 90

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media