EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas kviečia užsienio verslininkus aktyviau investuoti Lietuvoje

Antradienis, birželio 9 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo tarptautinės konferencijos „The World Forum for Direct Investment 2009" svečių priėmime.

 

Sveikinimo kalboje Prezidentas pabrėžė, kad Lietuva iš tikrųjų yra viena atviriausių ir lanksčiausių ekonomikų ir rinkų Rytų bei Vidurio Europoje. Tai ne kartą patvirtino tarptautinės institucijos ir organizacijos. Šalies vadovo teigimu, dabartinė Lietuvos politika orientuota į rinkų reguliavimo peržiūrą: šalinami pertekliniai apribojimai verslui ir stiprinami pagrindai ekonomikai atsigauti, nes tai yra valstybės sėkmės pagrindas.

 

Pasak V.Adamkaus, Lietuva šiuo metu siekia būti tarp tų šalių, kurios greičiausiai sugrįš į ekonomikos augimo kelią, į dešimtmetį vykusį artėjimą prie ES ekonominio išsivystymo lygio. „Tačiau puikiai suprantame, kad tai pasieksime ne tik išlaikę valstybės finansų stabilumą, bet tik tada, kai mūsų šalyje bus kuo daugiau norinčių dirbti ir investuoti verslininkų. Tik verslo pastangomis realizavę savo tikslus ir patenkinę kintančius rinkos poreikius galime tikėtis ekonomikos atsigavimo", - sakė Lietuvos vadovas.

 

Skatindamas nepasiduoti skleidžiamoms pesimistinėms nuotaikoms, Lietuvos Prezidentas pabrėžė tikįs, kad verslo atstovai, visada sugebantys lanksčiai reaguoti ir besikeičiančią situaciją ir sutikti naujus iššūkius, bus ta varomoji jėga, kuri pajėgs toliau sėkmingai dirbti ir konkuruoti vidaus ir užsienio rinkoje. „Tikiu Jūsų sumanumu ir išradingumu, todėl manau, kad dabartinė ekonominė situacija tik dar labiau paskatins Jūsų kūrybiškumą ir tai ateityje atsispindės sėkmingoje Jūsų verslo plėtroje", - teigė V.Adamkus.

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30626637

Šiandien apsilankė: 29

Dabar naršo: 82

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media