EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas dėkoja Kariuomenės vadui V. Tutkui už puikią tarnybą aukščiausiame kariniame poste

 

Pirmadienis, birželio 22d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė penkerių metų kadenciją baigiantį Lietuvos kariuomenės vadą generolą leitenantą Valdą Tutkų.

 

Prezidentas padėkojo generolui leitenantui V. Tutkui už tarnybą aukščiausiame kariniame poste ir sakė:

 

„Šią pareigą generolas leitenantas V. Tutkus atliko labai profesionaliai, garbingai ir kūrybingai. Lietuvos kariuomenė ir jos vadas yra pelnę NATO sąjungininkų pagarbą ir yra vertinami kaip patikimi Aljanso partneriai, kuriems yra patikimos sudėtingos užduotys tarptautinėse operacijose. NATO ypač gerai vertina pertvarką Lietuvos kariuomenėje."

 

Anot aukščiausių NATO karinių ir politinių ekspertų, Lietuvos kariuomenės pertvarkos planai yra gerai parengti, pertvarka vyksta sklandžiai. Be to, neseniai patikrinus vieną iš Lietuvos kariuomenės batalionų bei jo pasirengimą nuo 2010 m. sausio1 d. dalyvauti greito reagavimo pajėgose, buvo patvirtintas puikus Lietuvos karinių pajėgų pasiruošimas šioms užduotims atlikti.

 

Prezidento V. Adamkaus įsitikinimu, visi teigiami Lietuvos kariuomenės vertinimai bei laimėjimai yra kadenciją baigiančio kariuomenės vado nuopelnas.

 

Šalies vadovas pasirašė dekretą, kuriuo teikia Respublikos Seimui atleisti generolą leitenantą Valdą Tutkų iš Lietuvos kariuomenės vado pareigų.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642295

Šiandien apsilankė: 480

Dabar naršo: 223

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media