EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Prezidentas atsisveikino su Nyderlandų Karalystės ambasadore

Ketvirtadienis, birželio 25 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus atsisveikino su Nyderlandų Karalystės ambasadore Johanna Gerarda Maria Ruigrok.

 

Prezidentas padėkojo Ambasadorei už asmeninį indėlį stiprinant Lietuvos bei Nyderlandų ryšius ir pabrėžė, kad aktyvus jos darbas prisidėjo prie sėkmingai praėjusio Nyderlandų monarcho vizito Lietuvoje.

 

„Nyderlandų Karalienės viešnagę Lietuvoje per daugiau nei tūkstančio metų mūsų istoriją laikyčiau išskirtiniu įvykiu abiejų valstybių santykiuose", - teigė šalies vadovas.

 

Valstybės vadovo nuomone, ekonomikos nuosmukis palietė daugumą Europos tautų, todėl svarbu išlaikyti solidarumą ir vieningai ieškoti priemonių, kaip Europos Sąjungai sugrąžinti ekonomikos klestėjimą. Prezidentas išreiškė viltį, kad ekonomikos recesijai pradėjus eiti į pabaigą Lietuva ir Nyderlandai dar labiau sutvirtins savo ekonominius ryšius, aktyvią dvišalę prekybą ir padidins investicijas tokiose srityse kaip turizmas.

 

Lietuvos vadovo įsitikinimu, artimos, tačiau kultūriškai skirtingos mūsų tautos gali praturtinti viena kitą naujais įspūdžiais ir kultūriniais atradimais.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642469

Šiandien apsilankė: 654

Dabar naršo: 372

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media