EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Informuojame, kad nuolatinės Respublikos Prezidento kanceliarijos akreditacijos neturintys žiniasklaidos atstovai, kurie planuoja dalyvauti šeštadienį ir sekmadienį Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose vyksiančių devintųjų Nacionalinių maldos pusryčių renginiuose, privalo iki penktadienio, birželio 19 d., 15 val. Prezidento spaudos tarnybai pateikti prašymus išduoti vienos dienos leidimus (el.paštas: spauda@prezidentas.lt, tel.: +370 5 2664018).
 
image
Šį savaitgalį (birželio 20-21 dienomis) Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus rengia devintuosius Nacionalinius maldos pusryčius. Nacionalinių maldos pusryčių susitikimų tema - „Valstybės kūrimas vertybių ir socialinės krizės laikais".
 
image

Kitą savaitę, birželio 22 dieną, pirmadienį, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus su darbo vizitu vyks į Gruziją. Birželio 23 dieną Lietuvos Prezidentas V.Adamkus susitiks su Gruzijos Prezidentu Michailu Saakašviliu (Mikheil Saakashvili). Respublikos Prezidentas Tbilisio merijoje susitiks su meru Giorgiu Ugulava ir atidarys lietuvių kalbos klasę. Šioje klasėje lietuvių kalbos ketina mokytis 15 suaugusių Gruzijos piliečių. Vizito metu Lietuvos Prezidentas su Gruzijos vadovu dalyvaus iškilmingame Vilniaus skvero Tbilisyje atidaryme. Antradienio vakarą Prezidentas V.Adamkus dalyvaus Lietuvos vardo tūkstantmečio ir Prezidento vizito garbei rengiamame iškilmingame priėmime.

Žiniasklaidos dėmesiui: Žurnalistus, norinčius nušviesti šalies vadovo vizitą Gruzijoje, šiandien iki 11.30 val. prašome kreiptis į Respublikos Prezidento patarėjos pavaduotoją Jurgą Vilpišauskaitę, tel. 852664156, el.paštas: jurga.vilpisauskaite@prezidentas.lt

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo leidinių „Lietuvos tūkstantmetis. Millennium Lithuaniae" ir „Millennium of Lithuania. Millennium Lithuaniae" pristatyme. Tardamas sveikinimo žodį, šalies vadovas pabrėžė esąs įsitikinęs, jog šios knygos skaitytojams, ypač jaunajai kartai, naujai atsivers svarbiausi Lietuvos istorijos ir kultūros puslapiai, kuriuose įamžinti protėvių žygiai europietiškos ir vertybes branginančios valstybės link. „Istorijos išbandymai lėmė, kad Lietuvą daugybę kartų ir įvairiais būdais buvo bandoma atskirti nuo Europos ir nuo kaimynų. Tačiau šiais metais švenčiamas Tūkstantmetis dar kartą liudija ir viso pasaulio tautoms skelbia: Lietuva su savo tradicijomis ir su savo dvasia buvo, yra ir bus Europoje. Mes nepaliausime kūrę, gynę ir saugoję savo valstybę, branginsime ir saugosime šimtmečius Europos žmonių puoselėtas esmines vertybes ir svarbiausius demokratinio sugyvenimo principus", - sakė V.Adamkus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių ir užsienio reikalų ministrą Vygaudą Ušacką.
 
image
Ketvirtadienį, birželio 18 dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus su dviejų dienų darbo vizitu išvyks į Briuselyje (Belgija) rengiamą Europos Vadovų Tarybos (EVT) sesiją.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino Islandijos Respublikos Prezidentą Olafurą Ragnarą Grimsoną (Ólafur Ragnar Grímsson) Nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo gerovės bei klestėjimo visiems šalies žmonėms.
 
image

Tęsdamas vizitą Žemaitijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus lankėsi šiais metais paskelbtoje Lietuvos kultūros sotinėje Plungėje. Siekdama Lietuvos kultūros sostinės statuso, Plungė rungėsi su 16 miestų ir miestelių. Šis vardas miestui suteikia unikalią galimybę atsiskleisti, akcentuoti savo kultūrinį palikimą bei gilias kultūrines tradicijas.

 
image

Liepos 6 dieną Vilniuje vyks Lietuvos tūkstantmečio jubiliejaus iškilmės. Ta proga į Lietuvą planuoja atvykti Danijos Karalystės Karalienė Margareta II, Jų Didenybės Norvegijos Karalius Haroldas V ir Karalienė Sonja, Švedijos Karalius Karlas Gustavas XVI su karaliene Silvija. Iškilmėse taip pat planuoja dalyvauti Islandijos Prezidentas Olafuras Ragnaras Grimsonas, Latvijos vadovas Valdis Zatleras, Lenkijos Prezidentas Lechas Kačynskis, Ukrainos Prezidentas Viktoras Juščenka, Suomijos vadovė Tarja Halonen, Popiežiaus Benedikto XVI legatas, kardinolų kolegijos dekanas, kardinolas Andželas Sodano, Estijos Ministras pirmininkas Andrus Ansipas, Europos Komisijos pirmininkas Žozė Manuelis Barosas, Rusijos kultūros ministras Aleksandras Avdejevas.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus apsilankė naftos perdirbimo ir transportavimo įmonėje AB „Mažeikių nafta" ir dalyvavo vandenilio gamybos įrenginio atidarymo ceremonijoje. Gamykloje Prezidentas susitiko su įmonės vadovais ir darbuotojais, kalbėjosi apie bendrovės veiklos reorganizavimą, apžiūrėjo, kaip veikia nauji modernūs naftos perdirbimo įrenginiai.

 

Rytoj, birželio 16 dieną, antradienį, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus lankysis AB „Mažeikių nafta" ir dalyvaus vandenilio gamybos įrenginio atidarymo ceremonijoje. Gamykloje Prezidentas susitiks su įmonės vadovais ir darbuotojais, kalbėsis apie bendrovės veiklos reorganizavimą, apžiūrės, kaip veikia nauji modernūs naftos perdirbimo įrenginiai.

 

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus lankėsi Aukštadvario regioniniame parke ir dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje apie Lietuvos saugomų teritorijų problemas, pasiekimus ir perspektyvas.

 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės Karalienę Elžbietą II (Elizabeth II) oficialiojo Gimtadienio proga.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino Rusijos Federacijos Prezidentą Dmitrijų Medvedevą (Dmitry Medvedev) Nacionalinės dienos proga.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Europos Tarybos generalinį sekretorių Terį Deivį (Terry Davis).
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 24 |Pirmyn

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30529458

Šiandien apsilankė: 754

Dabar naršo: 69

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media