EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Lietuvos Respublikos ambasadorių Baltarusijos Respublikoje Edminą Bagdoną.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Lietuvos Respublikos ambasadorių Baltarusijos Respublikoje Edminą Bagdoną.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pakvietė susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį aptarti susisiekimo oru problemų.
 
Informuojame, kad yra papildoma šios dienos Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus darbotvarkė.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Kinijos Liaudies Respublikos ambasadoriaus Tongo Mingtao skiriamuosius raštus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių ir ūkio ministrą Dainių Kreivį
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus išsiuntė laišką Brazilijos Federacinės Respublikos Prezidentui Luizui Ináciui Lulai da Silvai, kuriame savo ir visų Lietuvos žmonių vardu dėkoja Brazilijos vadovui ir visoms Brazilijos valstybės institucijoms už galutinai užbaigtas vidines procedūras panaikinti vizų režimą Lietuvos piliečiams.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus Trakuose pietavo su euroatlantinės bendrijos užsienio politikos formuotojais ir strategais. Daugiau kaip 30 aukšto rango politikų, politologų, diplomatų ir analitikų iš Čekijos, Estijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Vokietijos ir kitų valstybių neformaliame susitikime Trakuose svarsto pagrindinius strateginius klausimus, į kuriuos šiemet teks atsakyti euroatlantinei bendrijai.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Švedijos Karalystės užsienio reikalų ministrą Karlą Biltą (Carl Bildt), atvykusį į užsienio politikos vadovų ir strategų žiemos susitikimą Lietuvoje.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus kalbėjosi su Ukrainos ir Lenkijos prezidentais Viktoru Juščenka ir Lechu Kačinskiu
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Kanados gynybos ministrą Peterį Gorgoną Makėjų (Peter Gordon MacKay), dalyvaujantį jau tradiciniu tampančiame užsienio politikos vadovų ir strategų žiemos susitikime Vilniuje
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus atsisveikino su Kroatijos Respublikos ambasadoriumi Svjetlanu Berkovićiumi.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus per Kalėdų ir Naujųjų metų šventes sulaukė beveik pusantro tūkstančio šventinių sveikinimų iš Lietuvos ir užsienio valstybių.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Bosnijos ir Hercegovinos bei Šveicarijos ambasadorių skiriamuosius raštus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorių Džoną A. Klaudą, kuris perdavė JAV Prezidento Džordžo Bušo laišką.
 

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642025

Šiandien apsilankė: 210

Dabar naršo: 87

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media