EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Šių metų liepos 5 dieną, sekmadienį, 12 val. Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga įteiks apdovanojimus Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Dainų šventės „Amžių sutartinė" delegacijų atstovus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus gavo Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento Barako Obamos (Barack Obama) laišką. Prezidentas B.Obama pasveikino Prezidentą V.Adamkų ir visus Lietuvos žmones Tūkstantmečio proga.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė JAV Senatoriaus Ričardo Durbino (Richard Durbin) vadovaujamą JAV Senato ir Atstovų rūmų narių delegaciją, dalyvaujančią Lietuvoje vykstančioje ESBO parlamentinės asamblėjos sesijoje. Prezidentas V.Adamkus Kongreso narius pasveikino artėjančios JAV Nepriklausomybės dienos proga ir pabrėžė, kad Jungtinių Valstijų žmonių puoselėjamos laisvės, demokratijos ir žmogaus teisių vertybės buvo įkvėpimo šaltinis lietuvių tautai kovoje už Nepriklausomybę. JAV Kongreso nariai padėkojo Prezidentui V. Adamkui už darbą stiprinant Jungtinių Valstijų ir Lietuvos ryšius.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo Pasaulio lietuvių ekonomikos forume (PLEF) tema „Konkurencinga Lietuva: inovatyvi ekonomika, efektyvi verslo plėtra ir investicijos".
 
image

Baigdamas darbo vizitą Lenkijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus vakar vakare apsilankė Torūnėje ir dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos namų atidarymo ceremonijoje. Šiuose namuose netrukus bus įsteigtas Lietuvos kultūros centras.

 
image
Tęsdamas darbo vizitą Lenkijos mieste Liubline, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo 1569 m. sudarytos Lietuvos ir Lenkijos sąjungos - Liublino Unijos 440 metų Jubiliejaus minėjimo iškilmėse. Prezidentas V.Adamkus savo kalboje pabrėžė, kad neįmanoma pervertinti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos Karalystės bendros valstybės reikšmės. Šalies vadovo nuomone, 200 metų trukęs bendro gyvenimo etapas susidėjo iš bendrų priešų, pergalių, nuopuolių, likimo. Pasak V.Adamkaus, tai buvo tik dalis Lietuvos ir Lenkijos politinių tautų ir eilinių žmonių bendro gyvenimo, draugystės ir nesantaikos istorijos.
 
image

Tęsdamas darbo vizitą Lenkijos mieste Liubline, kuriame minimas 1569 m. sudarytos Lietuvos ir Lenkijos sąjungos - Liublino Unijos 440 metų Jubiliejus, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė katalikiškojo Jono Pauliaus II universiteto suteiktą Garbės daktaro vardą ir šį vardą liudijančius dokumentus bei regalijas.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus atvyko su darbo vizitu į Lenkiją ir dalyvauja Liubline minimose 1569 m. sudarytos Lietuvos ir Lenkijos sąjungos - Liublino Unijos 440-ųjų metinių iškilmėse.

 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kanados Generalgubernatorę Mikaelę Žan (Michaelle Jean) ir visus šalies žmones Nacionalinės šventės proga ir palinkėjo gerovės bei ilgų klestėjimo metų Kanados valstybei.
 
Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus telefonu kalbėjosi su Azerbaidžano Prezidentu Ilhamu Alijevu.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Graikijos užsienio reikalų ministrę Dorą Bakojanis (Dora Bakoyannis). Susitikime buvo kalbėta apie dvišalius santykius, aptarti Europos saugumo ateities klausimai, bendradarbiavimas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje, Europos Sąjungos aktualijos, situacija kaimyninėse Rytų šalyse.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė valstybės kontrolierę Rasą Budbergytę ir padėkojo už bendradarbiavimą visos kadencijos laikotarpiu.
 
image
Liepos 1 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus su darbo vizitu išvyko į Lenkiją - Liubliną ir Torūnę. Vizito metu Lietuvos vadovas Liubline klausys mišių, apžiūrės Katedros lobyną. Šalies vadovas padės gėlių prie Popiežiaus Jono Pauliaus II ir kardinolo S.Vyšynskio paminklo, atidengs atminimo lentą „Nuo Liublino Unijos iki Europos Sąjungos". Liublino Jono Pauliaus II katalikiškajame universitete Lietuvos Prezidentui bus suteiktas Garbės daktaro vardas.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) parlamentinės asamblėjos sesijos atidaryme.

 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 24 |Pirmyn

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 30642057

Šiandien apsilankė: 242

Dabar naršo: 87

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media