EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

„Mes nepaliausime kūrę, gynę ir saugoję savo valstybę, branginsime ir saugosime šimtmečius Europos žmonių puoselėtas esmines vertybes“, - pabrėžė Prezidentas

Sekmadienis, liepos 5 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo parodų „Lietuva senuosiuose istorijos šaltiniuose" ir „Vavelis Vilniuje. Nuo Jogailaičių iki Respublikos pabaigos" atidaryme Taikomosios dailės muziejuje.
 

Šalies vadovo teigimu, pristatomos parodos primena istorijos išbandymus ir garbingiausias Lietuvos gyvenimo akimirkas. Pasak valstybės Prezidento, Lietuvą daugybę kartų ir įvairiais būdais buvo bandoma atskirti nuo Europos ir nuo kaimynų, tačiau protėvių valia, ryžtas ir neblėstantis laisvės troškimas vėl sugrąžindavo valstybę į Europos tautų šeimą.

 

Prezidentas pabrėžė, kad parodos „Lietuva senuosiuose istorijos šaltiniuose" ir „Vavelis Vilniuje. Nuo Jogailaičių iki Respublikos pabaigos" atgaivina šią istorinę tiesą ir tautos atmintį, kuri yra gyvybiškai svarbi Lietuvos išlikimui ir ateičiai.

„Esu įsitikinęs, kad šios parodos tampa ir svarbiu Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio ženklu. Pristatydami jas Lietuvos žmonėms ir valstybės svečiams, mes dar kartą liudijame ir viso pasaulio tautoms skelbiame: Lietuva su savo tradicijomis ir su savo dvasia buvo, yra ir išliks Europoje. Mes nepaliausime kūrę, gynę ir saugoję savo valstybę, branginsime ir saugosime šimtmečius Europos žmonių puoselėtas esmines vertybes ir svarbiausius demokratinio gyvenimo principus", - sakė V.Adamkus, sveikindamas Lietuvą, žengiančią per istorinį slenkstį ir visus antrojo tūkstantmečio žmones bei linkėdamas, kad valstybės Jubiliejus suteiktų stiprybės ir ištvermės.

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 25274120

Šiandien apsilankė: 7203

Dabar naršo: 669

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media