EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

„Jūsų įvykdyta misija paliudijo:Lietuva gyva ir gyvuos per amžius“, - sakė Prezidentas priimdamas Tūkstantmečio odisėjo projekto dalyvius

Trečiadienis, liepos 8 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė „Tūkstantmečio odisėja. Vienas vardas - Lietuva" dalyvius ir padėkojo už ypatingą misiją, kurią jie atliko skelbdami ir garsindami savo Tėvynės vardą visuose žemynuose.

 

Kreipdamasis į šio projekto sumanytojus ir įgyvendintojus „Vandenyno nugalėtojai", Prezidentas sakė:
„Šis projektas, pavadintas „Tūkstantmečio odisėja. Vienas vardas - Lietuva" yra simboliškai susijęs su Jumis ir Jūsų žygiais: būtent Jūs, skrosdami bangas, nešėte Lietuvos vardą visuose pasaulio kampeliuose gyvenantiems lietuviams."

 

Prezidentas sakė tikįs, kad ši graži tradicija bus tęsiama ir perduodama jaunajai kartai, nes tai „uždegantis ir pasididžiavimą keliantis darbas".

 

Už Lietuvos vardo garsinimą žygiu aplink pasaulį, Respublikos vadovas apdovanojo projekto „Tūkstantmečio odisėja. Vienas vardas - Lietuva" iniciatorius ir vykdytojus ordino „Už nuopelnus Lietuvai" Komandoro kryžiumi ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai" Karininko kryžiumi. Vienuolikai projekto komandų buvo įteiktos Prezidento atminimo dovanėlės.

 

Prezidento spaudos tarnyba

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 31388521

Šiandien apsilankė: 831

Dabar naršo: 94

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media