EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus įteikė skiriamuosius raštus Nepaprastajai ir įgaliotajai ambasadorei Prancūzijoje Jolantai Balčiūnienei ir Ambasadoriui Izraelyje Dariui Degučiui.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė NATO Generalinį sekretorių Japą de Hopą Skeferį (Jaap de Hoop Scheffer).
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus apsilankė Papilės Simono Daukanto gimnazijoje ir dalyvavo brandos atestatų įteikimo ceremonijoje abiturientams. Valstybės vadovas pažymėjo, kad šiais metais brandos atestatus gavo pirmieji abiturientai, gimę ir užaugę nepriklausomoje Lietuvoje.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė „Tūkstantmečio odisėja. Vienas vardas - Lietuva" dalyvius ir padėkojo už ypatingą misiją, kurią jie atliko skelbdami ir garsindami savo Tėvynės vardą visuose žemynuose.

 

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Afganistano Goro provincijos gubernatorių Sabedą Mohammadą Iqbalą Munibą. Goro Provincijos gubernatorius padėkojo už Lietuvos pagalbą užtikrinant saugumą, taiką bei kuriant gerovę Goro provincijoje ir visų Goro žmonių vardu perdavė padėką drąsiems Lietuvos kariams bei civiliams už jų pastangas provincijoje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentui Valdui Adamkui už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei ir paramą verslui Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija įteikė aukščiausią apdovanojimą - „Darbo žvaigždę". Prezidentas V.Adamkus yra pirmasis asmuo, kuriam nuo Nepriklausomybės atgavimo yra įteiktas I laipsnio apdovanojimas.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio komisijos narius - Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių, Seimo Pirmininką Arūną Valinską ir kitus.

 
image
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Konstitucija ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimą, Prezidentas Valdas Adamkus priėmė apylinkių teismų teisėjus ir pasirašė dekretus dėl jų skyrimo.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Islandijos Prezidentą Olafurą Ragnarą Grimsoną (Ólafur Ragnar Grímsson). Islandijos vadovas dalyvauja Vilniuje vykstančiuose Lietuvos tūkstantmečio minėjimo renginiuose.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino tūkstantmečio dainų šventės „Amžių sutartinė“ dalyvius ir svečius. Šalies vadovo teigimu, maždaug prieš šimtą metų prasidėjo tokios dainų šventės, į kokias dabar Lietuvoje suvažiuoja šimtai chorų ir dešimtys tūkstančių atlikėjų. „Šiandien džiaugiamės ir dalijamės šiuo šedevru su visais Lietuvos tūkstantmečio svečiais", - pabrėžė V.Adamkus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo skulptūros „Vienybės medis“ atidengimo ceremonijoje Vingio parke. Pasak valstybės vadovo, ši skulptūra sujungia ir išreiškia tą istorinę tiesą, kurios liudininkai buvo žymiausi mūsų didžiavyriai ir Tautos patriarchai. V.Adamkaus įsitikinimu, Lietuva yra stipri tada, kai visi žmonės susivienija bendriems darbams ir tikslams.
 
image

Po Šv. Mišių, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus Katedros aikštėje dalyvavo atkurtų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų simbolinio atidarymo ceremonijoje ir Lietuvos tūkstantmečio dainų šventės „Amžių sutartinė" dalyvių palydėtuvėse.

 
image

Mindaugo karūnavimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus Simono Daukanto aikštėje kreipėsi į Europos valstybių monarchus ir prezidentus, Lietuvos žmones ir šalies svečius, susirinkusius paminėti garbingo Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio.

 
image

Garbingo Lietuvos tūkstantmečio jubiliejaus paminėti į Vilnių šiandien atvyko Danijos Karalystės Karalienė Margareta II, Jų Didenybės Norvegijos Karalius Haroldas V, Švedijos Karalius Karlas Gustavas XVI su karaliene Silvija.

 

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo naujų Suomijos ir Norvegijos atstovybių atidaryme Vilniuje.

 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 24 |Pirmyn

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 31869462

Šiandien apsilankė: 495

Dabar naršo: 108

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media