EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus kalba, pasakyta gausių šeimų motinų apdovanojimo ceremonijoje


Brangieji,
 

Širdis kupina džiaugsmo pažiūrėjus į Jus visus, čia susirinkusius. Džiaugiuosi galėdamas pasveikinti Jus, gerbiamosios viešnios ir svečiai, brangios mamos.

 

Nuoširdžiai Jums sakau, kad Jūs esate ne tik mūsų pasididžiavimas, bet ir mūsų visuomenės, valstybės pagrindas. Jūs pirmosios vaikus mokote atsakomybės ir, svarbiausia, įdiegiate jiems vertybės supratimą. Jūsų dėka mūsų jaunoji karta subręsta pilietiškai ir įgyja pajėgumo, gebėjimo kurti. Kurti dabartinį, o tuo labiau - ateities gyvenimą.

 

Jūsų meilės savo šeimoms ir savo vaikams kupini žvilgsniai liudija, kad savo pasiaukojimu ir atsidavimu rodėte ir rodote gražiausią gyvenimo pavyzdį. Tai ir yra tikroji Lietuva, kurią visi privalome ypač branginti.

 

Motinos dienos proga visi stengiasi apkabinti šalia esančią motiną, pagerbti ir tas, kurios išėjusios į Amžinybę. Prisimename Jų mums suteiktas vertybes, kurios tampa viso gyvenimo pamatu ir tvirtybės šaltiniu.

 

Gausios šeimos yra gražiausia dovana Lietuvai, mūsų miestų ir miestelių bendruomenėms. Todėl net ir šiuo sunkmečiu valstybė privalo padėti visiems, dėti visas pastangas, kad šios gražios ir darnios šeimos galėtų gyventi visavertį gyvenimą, kad šių šeimų tėvai ir vaikai nejaustų nepriteklių.

 

Manau, kad tai yra vienas svarbiausių dalykų, kurių šalies Vyriausybė net ir finansinio sunkmečio laikotarpiu neturi teisės pamiršti. Nes tik nuo to priklausys, ar mūsų visuomenės gyvenimas taps šviesesnis ir darnesnis.

 

Mielosios mamos,

 

Šiandien nuoširdžiai prisidedu prie visų Jums skiriamų Jūsų vaikų padėkos žodžių.

 

Nuoširdžiai dėkoju.

 

Ypač linkiu, kad Jus ir visas Lietuvos mamas nuolat lydėtų nesibaigiantis vaikų dėmesys ir dėkingumas, kad visas šeimas gaubtų jaukumas, šiluma ir meilė.

 

 

Valdas Adamkus
Lietuvos Respublikos Prezidentas

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 27258634

Šiandien apsilankė: 5055

Dabar naršo: 260

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media