EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 2664154, faks. 2664145
 

Paieška

Ieškoti

 
Šiandien Lietuvai labai svarbi ir labai iškilminga diena. Baigiasi vieno Prezidento kadencija, ir netrukus prisieks naujai išrinktoji Lietuvos vadovė. Valstybė pradės rašyti naują savo istorijos puslapį. Prieš kelias dienas paminėjome Karaliaus Mindaugo karūnavimą ir mūsų valstybės vardo tūkstantmečio Jubiliejų. Atidžiau pažvelgėme į savo istoriją, iškiliausias jos datas ir asmenybes, pasidalijome mintimis, kokiais keliais mūsų tauta ir valstybė atėjo į dabartį, kokios galimos ateities kryptys. Todėl naujosios Prezidentės Dalios Grybauskaitės darbo pradžią laikydami tam tikru politinio gyvenimo slenksčiu ir tai siedami su permainomis, nepamirškime ir tęstinumo. Pirmiausiai - reformų tęstinumo.
 

Pranešimai spaudai

2009-07-10  Prezidentas V.Adamkus įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriams Izraelyje ir Prancūzijoje
img
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus įteikė skiriamuosius raštus Nepaprastajai ir įgaliotajai ambasadorei Prancūzijoje Jolantai Balčiūnienei ir Ambasadoriui Izraelyje Dariui Degučiui.
null
2009-07-10  Prezidentas V.Adamkus apdovanojo NATO Generalinį sekretorių
img
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė NATO Generalinį sekretorių Japą de Hopą Skeferį (Jaap de Hoop Scheffer).
null
2009-07-09  Prezidentas V.Adamkus dalyvavo atestatų įteikimo abiturientams ceremonijoje
img
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus apsilankė Papilės Simono Daukanto gimnazijoje ir dalyvavo brandos atestatų įteikimo ceremonijoje abiturientams. Valstybės vadovas pažymėjo, kad šiais metais brandos atestatus gavo pirmieji abiturientai, gimę ir užaugę nepriklausomoje Lietuvoje.
null
2009-07-08  „Jūsų įvykdyta misija paliudijo:Lietuva gyva ir gyvuos per amžius“, - sakė Prezidentas priimdamas Tūkstantmečio odisėjo projekto dalyvius
img

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė „Tūkstantmečio odisėja. Vienas vardas - Lietuva" dalyvius ir padėkojo už ypatingą misiją, kurią jie atliko skelbdami ir garsindami savo Tėvynės vardą visuose žemynuose.

 

null
2009-07-08  Afganistano Goro provincijos gubernatorius dėkoja Prezidentui už Lietuvos paramą regione
img
Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Afganistano Goro provincijos gubernatorių Sabedą Mohammadą Iqbalą Munibą. Goro Provincijos gubernatorius padėkojo už Lietuvos pagalbą užtikrinant saugumą, taiką bei kuriant gerovę Goro provincijoje ir visų Goro žmonių vardu perdavė padėką drąsiems Lietuvos kariams bei civiliams už jų pastangas provincijoje.
null
2009-07-07  Prezidentui įteiktas „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas
img
Lietuvos Respublikos Prezidentui Valdui Adamkui už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei ir paramą verslui Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija įteikė aukščiausią apdovanojimą - „Darbo žvaigždę". Prezidentas V.Adamkus yra pirmasis asmuo, kuriam nuo Nepriklausomybės atgavimo yra įteiktas I laipsnio apdovanojimas.
null
2009-07-07  Prezidentas padėkojo už puikiai surengtą Lietuvos vardo minėjimo tūkstantmečio šventę
img

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio komisijos narius - Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių, Seimo Pirmininką Arūną Valinską ir kitus.

null
2009-07-07  Prezidentas priėmė teisėjų priesaikas
img
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Konstitucija ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimą, Prezidentas Valdas Adamkus priėmė apylinkių teismų teisėjus ir pasirašė dekretus dėl jų skyrimo.
null

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje
Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 31388395

Šiandien apsilankė: 705

Dabar naršo: 85

@ 2008 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Prašome pranešti apie netikslumus. Sprendimas: Fresh media